مقالات

نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان

نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان

نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان

کافیِ که دست به آچار باشید، آشنایی با نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان می‌تواند شمارا از سرویس‌کار کولرآبی بی‌نیاز کند که مادر این زمینه می‌خواهیم به شما راهنمایی‌های لازم را بدهیم

امروزه کمتر کسی است که از لزوم سرویس کولرآبی پیش از استفاده مجدد از این وسیله اطلاع نداشته باشد.

همه می‌دانند که چون کولرآبی در طول فصول سرد سال به کنار گذاشته‌شده، باید قبل از راه‌اندازی حتماً راه‌اندازی دوباره شود..

نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان

آموزش راه‌اندازی کولرآبی

از همه به سراغ کولرآبی خود بروید تا حجم گردوغبار انباشته‌شده در داخل بدنه دستگاه را مشاهده کنید.

 

اینکه میزان کثیفی کولرآبی چقدر باشد، بستگی به این موضوع دارد که تا چه حد بر اساس چک‌لیست سرویس و نگهداری کولرآبی اقدام کرده و روش آماده‌سازی این وسیله برای زمستان را رعایت کرده‌اید.

 

مثلاً اگر شما از آن دست افراد هستید که با آغاز فصل سرما تنها کاری که انجام می‌دهید، خاموش کردن کولرآبی است. به‌طور حتم در زمان بازدید دوباره کولرآبی متوجه می‌شوید که کارهای زیادی برای انجام دارید.

 

مخصوصاً اگر آب داخل کفی کولر را تخلیه نکرده باشید که در این صورت ممکن است لازم باشد قبل از اقدام به راه‌اندازی کولرآبی کفی آن را نیز تعویض کنید.

نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان

نحوه راه‌اندازی کولرآبی در تابستان

چون این احتمال وجود دارد که کفی کولر در اثر نگهداری طولانی‌مدت آب در داخل خود زنگ‌زده و پوسیده‌شده باشد.

 

حال برای اینکه با جزئیات کار بیشتر آشنا شوید، ما فرض را بر این می‌گیریم که آب داخل کولر را هم تخلیه نکرده‌اید

کلام آخر…

 

روشن کردن کولرآبی در آغاز فصل گرما نیازمند تمهیدات مختلف و متعددی است که اگر به‌درستی رعایت نشوند، بعد از مدت کوتاهی مجبورید به تعمیر کولرآبی اقدام کنید.

 

بنابراین کولرآبی وسیله‌ای نیست که تنها بتوان با فشار دادن دکمه خاموش و روشن آن را راه‌اندازی کرد. بلکه لازم است تا تک‌تک قطعات داخلی و خارجی دستگاه مورد سرویس قرار بگیرند.

 

ما در این مقاله تلاش کردیم نحوه راه‌اندازی کولرآبی پشت‌بامی و کولرآبی رومیزی را به زبانی ساده توضیح دهیم تا اگر خودتان کمی دست به آچار هستید، بتوانید اقدامات لازم را انجام دهید.

 

اما فراموش نکنید که سرویس و راه‌اندازی کولرآبی آن‌هم توسط مجری متخصص تأسیسات بهترین انتخاب می‌باشد.چون این فرد تجربه بیشتری درزمینهٔ کولرآبی داشته و اگر هرکدام از قطعات نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند، می‌تواند پیش از راه‌اندازی دستگاه آن قطعات را تعمیر و یا تعویض کند.

جهت اطلاعات بیشتر باما در ارتباط باشید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *